100,00 EUR (inc. VAT)
(81,30 EUR Netz)
81,30 EUR Netz
100,00 EUR brutto
  33 Punkte im Treueprogramm
  EU VAT
  Invoice You will receive PDF invoice right after payment
  Ausführliche Beschreibung

  PrestaShow-Unterstützung

  Zugang zu Updates und HelpDesk

  • Mit einem zeitbasierten Abonnement erhalten Sie Zugang zu Support und Updates für alle Module auf der angegebenen Domain.
  • Sie werden auch in der Lage sein, Module auf allen sekundären Domains (z.B. Entwicklungsdomain) zu aktualisieren.
  • Kaufen Sie jetzt und nutzen Sie, wann Sie wollen. Die Laufzeit des Abonnements beginnt zu laufen, sobald Sie der Domain zugewiesen sind.
  chrome_LwZUx1qazG.png
  Weisen Sie den gekauften Zugang der Domain in Mein Konto zu.

  Zugang zum HelpDesk

  Zugriff auf das Support-Panel
  helpdesk.prestashow.pl.

  Der HelpDesk-Support wird an 5 Tagen in der Woche angeboten: Mo-Fr, 10 - 18 Uhr.

  • Kostenlose und schnelle Installation und Aktualisierung von Modulen
  • Fehlerkorrekturen
  • Hilfe bei der Wartung
  • Individuelle Bestellungen

  Zugang zu Modul-Updates

  Sie können die neuesten Versionen der Module unter Mein Konto herunterladen oder sie direkt in Ihrem Shop aktualisieren, indem Sie
  1-Klick-Updates.

  Sie finden ein Änderungsprotokoll im Modul - lesen Sie es, um sich über Modul-Updates und Verbesserungen zu informieren.

  Professionelle PrestaShop-Unterstützung

  Über den HelpDesk können Sie zusätzliche Programmierungen, Analysen und Shop- und Server-Optimierung.

  Die bestellten Arbeiten werden im Voraus berechnet und zum vereinbarten Termin umgesetzt.

  Wissensdatenbank - FAQ

  Die Wissensdatenbank befindet sich auf dem HelpDesk, ist kostenlos und offen. Bevor Sie eine Anwendung auf dem HelpDesk öffnen, prüfen Sie bitte den Inhalt der FAQ. In der Wissensdatenbank finden Sie mehr als 200 Antworten auf die am häufigsten gestellten Fragen.

  Komentarze ()
  The reviews posted on our store are not sponsored in any way. We also verify that they were added by customers who have purchased from us or guests. If you want to learn more about this topic please read our Regulations.
  prestashow.pl
  2023-04-26
  zdrowy-sen.pl - po zakupie wsparcia należy je przypisać do domeny na Twoim koncie. Wsparciem i aktualizacjami objęte zostaną wszystkie moduły na tej domenie. Jeśli jest to domena sklepu multistore, to objęte zostaną wszystkie domeny multistore.
  Zdrowy-Sen.com
  2023-04-25
  Czy kupując jakikolwiek moduł - otrzymujemy dostęp do helpdesk i aktualizacji - wszystkich modułów?
  Grzegorz Sućko
  2022-11-09
  Wiele już razy zgłaszałem na Helpdesk problemy ze sklepem, gdy coś się nam wysypało. W beznadziejnych sytuacjach nigdy nie zostałem bez wsparcia. Dziękuję i polecam każdemu posiadającemu sklep na PrestaShopie.
  prestashow.pl
  2020-06-17
  Klient: z modułem otrzymujesz zawsze 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Jeśli Twój dostęp się skończy - w dowolnej chwili możesz go aktywować ponownie i zaktualizować moduł. Ciągłość nie jest wymagana.
  Klient
  2020-06-17
  Przy zamawianiu modułu mam pozycję "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów. Okres dostępu do HelpDesk i aktualizacji modułów : 3 miesiące za 0 zł". Czy to oznacza że po 3 miesiącach tracę prawo do aktualizacji modułu? Czy w celu aktualizacji modułu za kilka miesięcy wystarczy wykupić usługę "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów" np na 1 miesiąc, czy ew. przy braku ciągłości wsparcia muszę kupić moduł ponownie?
  Kazimierz Włodarczyk
  2020-01-08
  Nigdy się nie zawiodłem
  Anna Jabłońska
  2019-11-01
  Wsparcie jest i można liczyć na pomoc :)
  prestashow.pl
  2019-10-01
  Kamil - z modułem ZAWSZE otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i aktualizacji. Późniejszy dostęp jest płatny i pozawala nam utrzymać tempo rozwoju modułów. Aktualizacje to w 70% przypadków nowe możliwości i funkcje. Okres 3-miesięcy jest wystarczający, aby błędy i uwagi w Twoim sklepie zostały przez nas naprawione i abyś mógł z wszystkich możliwości modułu korzystać bez przeszkód. Zwróć uwagę, że dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione na Twoim koncie. Jedno wsparcie = wszystkie moduły :-)

  Patryk - dziękujemy za miłe słowa, mobilizują do działania! Kłaniamy się nisko :-)
  Patryk Wojtowicz
  2019-10-01
  Kamil, niby aktualizacje są za darmo w innych sklepach, tyle że u innych aktualizacje wychodzą kilka razy w roku i w większości przypadków łatają krytyczne błędy lub dostosowują moduł do nowej wersji Presty czy PHP.

  Prestashow aktualizacją moduły kilka razy w miesiącu... Dodają nowe funkcje, optymalizacje, poprawki do SEO, poprawki zgłoszonych błędów też. Ich moduły w 3 miesiące dostaną tyle nowości i ulepszeń ile nie znajdziesz w większości rozwiązań konkurencji. Nie kumam dlaczego oczekujesz, że dostaniesz to za darmo?? Zwykły centuś jesteś nie kumający ile kosztuje high-tech i jakość.

  Poza tym niech rzuci kamień ta firma, która nie planuje wdrożyć płatnego dostępu do wsparcia... Chłopaki z prestaShow są kilka kroków do przodu i nie ma się im co dziwić, bo pomysły na moduł mają nieziemskie.

  Daje 5 gwiazdek - helpdesk nigdy mnie nie zawiódł, a aktualizacje to w większości wisienka na torcie. Dzięki!
  Arkadiusz Bocian
  2019-08-02
  Fakt, inni wsparcia i aktualizacji płatnych nie majo, ale to dlatego, że nie rozwijają modułów, a wsparcie to czekanina idącą w tygodnie (konkurencja zagraniczna wiedzie tu prym...). Miałem obawy, ale przekonaliscie mnie, ze warto :)
  Na helpdesku można też zlecać prace przy sklepie, więc warto sprawić sobie dostęp do Was :) Polecam:)
  Andreea Zalau
  2019-07-11
  Thanks for support. Really good job & timing! Greetings from Romania
  Paweł Kostek
  2019-04-24
  Warto mieć dostęp do wsparcia - jeszcze nigdy nie byłem bez odpowiedzi czy reakcji. Często zamawiamy też prace na naszym multistore - realizacja w tempie i na poziomie (nasz informatyk robił code review). Polecam.
  prestashow.pl
  2019-04-16
  Wojciech, dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły, jakie masz na swoim koncie :-)
  Wojciech Polkowski
  2019-03-14
  HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

  Zostaw komentarz

  Einen Kommentar schreiben By adding an opinion you agree to the processing of your personal data. Read more about our Privacy Policy.

  • Rating:

  📰
  NA NASZYM
  BLOGU
  Poprowadź bloga również w swoim sklepie

  Brak powiązanych wpisów blogowych.