Cena nie uległa zmianie w ostatnim czasie
100,00 EUR (inc. VAT)
81,30 EUR net
81,30 EUR net
100,00 EUR gross
+8 punktów w Programie Lojalnościowym
0% VAT
EU Invoice You will receive PDF invoice right after payment
Detailed description

PrestaShop support and module updates

By purchasing this product you will receive temporary access to helpdesk.prestashow.pl support and module updates. After purchase, assign support to any domain in your account.

  • Support and access to updates will be covered for all modules assigned to the domain in the production store, Multistore and developer stores
  • Subscription time will begin to expire at the time of assignment to the domain or will be added to the time remaining on your domain (buy and start using at any time)

Module updates full of new features and improvements

You will be able to download the modules in the latest version from My Account or update directly in your store using secure 1-click updates.

The module automatically backs up its files before updating in your store. In case of problems, you can restore the previous version of the module and open a ticket on HelpDesk.

The latest versions of our modules require PHP >= 7.1 and ionCube support.

HelpDesk technical support

We provide support on HelpDesk 5 days a week: Mon-Fri, 10am-6pm.

  • Free and express installation and update of modules
  • Repair of errors that prevent modules from working in your store
  • Assistance with PrestaShow modules and PrestaShop store maintenance
  • Implementation of custom extensions and modifications
  • Knowledge base (FAQ) - more than 200 answers to frequently asked questions

Customized PrestaShop support

On HelpDesk you can order any programming and analytical work, as well as store and server optimization. We always price the ordered work in advance and implement it within the accepted timeframe

Komentarze ()
prestashow.pl
2023-04-26
zdrowy-sen.pl - po zakupie wsparcia należy je przypisać do domeny na Twoim koncie. Wsparciem i aktualizacjami objęte zostaną wszystkie moduły na tej domenie. Jeśli jest to domena sklepu multistore, to objęte zostaną wszystkie domeny multistore.
Zdrowy-Sen.com
2023-04-25
Czy kupując jakikolwiek moduł - otrzymujemy dostęp do helpdesk i aktualizacji - wszystkich modułów?
Grzegorz Sućko
2022-11-09
Wiele już razy zgłaszałem na Helpdesk problemy ze sklepem, gdy coś się nam wysypało. W beznadziejnych sytuacjach nigdy nie zostałem bez wsparcia. Dziękuję i polecam każdemu posiadającemu sklep na PrestaShopie.
prestashow.pl
2020-06-17
Klient: z modułem otrzymujesz zawsze 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Jeśli Twój dostęp się skończy - w dowolnej chwili możesz go aktywować ponownie i zaktualizować moduł. Ciągłość nie jest wymagana.
Klient
2020-06-17
Przy zamawianiu modułu mam pozycję "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów. Okres dostępu do HelpDesk i aktualizacji modułów : 3 miesiące za 0 zł". Czy to oznacza że po 3 miesiącach tracę prawo do aktualizacji modułu? Czy w celu aktualizacji modułu za kilka miesięcy wystarczy wykupić usługę "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów" np na 1 miesiąc, czy ew. przy braku ciągłości wsparcia muszę kupić moduł ponownie?
Kazimierz Włodarczyk
2020-01-08
Nigdy się nie zawiodłem
Anna Jabłońska
2019-11-01
Wsparcie jest i można liczyć na pomoc :)
prestashow.pl
2019-10-01
Kamil - z modułem ZAWSZE otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i aktualizacji. Późniejszy dostęp jest płatny i pozawala nam utrzymać tempo rozwoju modułów. Aktualizacje to w 70% przypadków nowe możliwości i funkcje. Okres 3-miesięcy jest wystarczający, aby błędy i uwagi w Twoim sklepie zostały przez nas naprawione i abyś mógł z wszystkich możliwości modułu korzystać bez przeszkód. Zwróć uwagę, że dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione na Twoim koncie. Jedno wsparcie = wszystkie moduły :-)

Patryk - dziękujemy za miłe słowa, mobilizują do działania! Kłaniamy się nisko :-)
Patryk Wojtowicz
2019-10-01
Kamil, niby aktualizacje są za darmo w innych sklepach, tyle że u innych aktualizacje wychodzą kilka razy w roku i w większości przypadków łatają krytyczne błędy lub dostosowują moduł do nowej wersji Presty czy PHP.

Prestashow aktualizacją moduły kilka razy w miesiącu... Dodają nowe funkcje, optymalizacje, poprawki do SEO, poprawki zgłoszonych błędów też. Ich moduły w 3 miesiące dostaną tyle nowości i ulepszeń ile nie znajdziesz w większości rozwiązań konkurencji. Nie kumam dlaczego oczekujesz, że dostaniesz to za darmo?? Zwykły centuś jesteś nie kumający ile kosztuje high-tech i jakość.

Poza tym niech rzuci kamień ta firma, która nie planuje wdrożyć płatnego dostępu do wsparcia... Chłopaki z prestaShow są kilka kroków do przodu i nie ma się im co dziwić, bo pomysły na moduł mają nieziemskie.

Daje 5 gwiazdek - helpdesk nigdy mnie nie zawiódł, a aktualizacje to w większości wisienka na torcie. Dzięki!
Arkadiusz Bocian
2019-08-02
Fakt, inni wsparcia i aktualizacji płatnych nie majo, ale to dlatego, że nie rozwijają modułów, a wsparcie to czekanina idącą w tygodnie (konkurencja zagraniczna wiedzie tu prym...). Miałem obawy, ale przekonaliscie mnie, ze warto :)
Na helpdesku można też zlecać prace przy sklepie, więc warto sprawić sobie dostęp do Was :) Polecam:)
Andreea Zalau
2019-07-11
Thanks for support. Really good job & timing! Greetings from Romania
Paweł Kostek
2019-04-24
Warto mieć dostęp do wsparcia - jeszcze nigdy nie byłem bez odpowiedzi czy reakcji. Często zamawiamy też prace na naszym multistore - realizacja w tempie i na poziomie (nasz informatyk robił code review). Polecam.
prestashow.pl
2019-04-16
Wojciech, dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły, jakie masz na swoim koncie :-)
Wojciech Polkowski
2019-03-14
HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

Leave a comment

Write a comment

No entries yet.