• Technical support and access to modules updates
 • Technical support and access to modules updates
 • Technical support and access to modules updates
 • Technical support and access to modules updates
  • You will get access to HelpDesk panel
  • Access to the latest versions of modules and 1-click updates
  • You can extend at any time
  • Customized development support
  Cena nie uległa zmianie w ostatnim czasie
  75,01 EUR (inc. VAT) 60,98 EUR net
  75,01 EUR (inc. VAT)
   +6 punktów w Programie Lojalnościowym
   Detailed description

   By purchasing this product, you will get temporary access to helpdesk.prestashow.pl support and updates for all modules associated with any domain on your account. Developer domains and multistore domains associated with the main domain will also be included in the access.

   After purchase, assign support to any domain in your account. Subscription time will begin to expire at the time of assignment to the domain or will be added to the time remaining on your domain.

   Module updates full of news and improvements

   You will be able to download all modules assigned to your domain in the latest version from My Account or update them directly in your store using secure 1-click module updates.

   The module automatically backs up its files before updating in your store. In case of problems, you can restore the previous version of the module and open a ticket on HelpDesk.

   The latest versions of our modules require PHP >= 7.1 and ionCube support.

   Technical support that works

   We provide support on HelpDesk, 5 days a week: Mon-Fri, 10am-6pm.

   • Free installation and update of modules
   • Bug fixes that prevent modules from working in your store
   • Assistance with PrestaShow and PrestaShop store modules
   • Implementation of expansion and modification of modules on request
   • Knowledge base (FAQ) - more than 200 answers to the most frequently asked questions

   Ongoing support of PrestaShop

   On HelpDesk you can order any programming and analytical work, as well as store and server optimization. Additional work is always priced in advance and implemented within the accepted timeframe

   Komentarze ()
   Grzegorz Sućko
   2022-11-09
   Wiele już razy zgłaszałem na Helpdesk problemy ze sklepem, gdy coś się nam wysypało. W beznadziejnych sytuacjach nigdy nie zostałem bez wsparcia. Dziękuję i polecam każdemu posiadającemu sklep na PrestaShopie.
   prestashow.pl
   2020-06-17
   Klient: z modułem otrzymujesz zawsze 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Jeśli Twój dostęp się skończy - w dowolnej chwili możesz go aktywować ponownie i zaktualizować moduł. Ciągłość nie jest wymagana.
   Klient
   2020-06-17
   Przy zamawianiu modułu mam pozycję "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów. Okres dostępu do HelpDesk i aktualizacji modułów : 3 miesiące za 0 zł". Czy to oznacza że po 3 miesiącach tracę prawo do aktualizacji modułu? Czy w celu aktualizacji modułu za kilka miesięcy wystarczy wykupić usługę "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów" np na 1 miesiąc, czy ew. przy braku ciągłości wsparcia muszę kupić moduł ponownie?
   Kazimierz Włodarczyk
   2020-01-08
   Nigdy się nie zawiodłem
   Anna Jabłońska
   2019-11-01
   Wsparcie jest i można liczyć na pomoc :)
   prestashow.pl
   2019-10-01
   Kamil - z modułem ZAWSZE otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i aktualizacji. Późniejszy dostęp jest płatny i pozawala nam utrzymać tempo rozwoju modułów. Aktualizacje to w 70% przypadków nowe możliwości i funkcje. Okres 3-miesięcy jest wystarczający, aby błędy i uwagi w Twoim sklepie zostały przez nas naprawione i abyś mógł z wszystkich możliwości modułu korzystać bez przeszkód. Zwróć uwagę, że dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione na Twoim koncie. Jedno wsparcie = wszystkie moduły :-)

   Patryk - dziękujemy za miłe słowa, mobilizują do działania! Kłaniamy się nisko :-)
   Patryk Wojtowicz
   2019-10-01
   Kamil, niby aktualizacje są za darmo w innych sklepach, tyle że u innych aktualizacje wychodzą kilka razy w roku i w większości przypadków łatają krytyczne błędy lub dostosowują moduł do nowej wersji Presty czy PHP.

   Prestashow aktualizacją moduły kilka razy w miesiącu... Dodają nowe funkcje, optymalizacje, poprawki do SEO, poprawki zgłoszonych błędów też. Ich moduły w 3 miesiące dostaną tyle nowości i ulepszeń ile nie znajdziesz w większości rozwiązań konkurencji. Nie kumam dlaczego oczekujesz, że dostaniesz to za darmo?? Zwykły centuś jesteś nie kumający ile kosztuje high-tech i jakość.

   Poza tym niech rzuci kamień ta firma, która nie planuje wdrożyć płatnego dostępu do wsparcia... Chłopaki z prestaShow są kilka kroków do przodu i nie ma się im co dziwić, bo pomysły na moduł mają nieziemskie.

   Daje 5 gwiazdek - helpdesk nigdy mnie nie zawiódł, a aktualizacje to w większości wisienka na torcie. Dzięki!
   Arkadiusz Bocian
   2019-08-02
   Fakt, inni wsparcia i aktualizacji płatnych nie majo, ale to dlatego, że nie rozwijają modułów, a wsparcie to czekanina idącą w tygodnie (konkurencja zagraniczna wiedzie tu prym...). Miałem obawy, ale przekonaliscie mnie, ze warto :)
   Na helpdesku można też zlecać prace przy sklepie, więc warto sprawić sobie dostęp do Was :) Polecam:)
   Andreea Zalau
   2019-07-11
   Thanks for support. Really good job & timing! Greetings from Romania
   Paweł Kostek
   2019-04-24
   Warto mieć dostęp do wsparcia - jeszcze nigdy nie byłem bez odpowiedzi czy reakcji. Często zamawiamy też prace na naszym multistore - realizacja w tempie i na poziomie (nasz informatyk robił code review). Polecam.
   prestashow.pl
   2019-04-16
   Wojciech, dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły, jakie masz na swoim koncie :-)
   Wojciech Polkowski
   2019-03-14
   HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

   Leave a comment

   Write a comment

   No entries yet.